"מאפריקה הדרומית תופיע הציוויליזציה הגדולה הבאה בכדור הארץ ..."
– ל. רון האברד, בהרצאה לסיינטולוג'יסטים ביוהנסבורג

הבית ברכס לינקספילד
יוהנסבורג, דרום-אפריקה

חדר העבודה של מר האברד, לרבות ספרי העיון שלו, שטיח הזברה, חפצי האומנות האפריקאיים, ומסרטת הקולנוע שבה הוא השתמש בדרום-אפריקה.

בסוף שנת 1960, ל. רון האברד נסע מביתו באחוזת סיינט-היל לשהות ממושכת ביוהנסבורג, דרום-אפריקה. בין שאר ציוני הדרך משהותו בדרום-אפריקה: הוא חיבר חוקה של "אדם אחד, קול אחד" למען דרום-אפריקה הכבולה בשלשלאות האפרטהייד. הוא גם הגיש מגילת זכויות וחוק עונשין למען שוויון וצדק.

בתור אמירות נוספות בעלות משמעות היסטורית שיצאו מראש רכס לינקספילד, הוא פיתח נתיבי מבוא לתוך ארגוני Scientology וייסד סוגים חדשים של ארגונים – מרכזים ומשרדים עירוניים – כדי לשכן קבוצות Scientology מתחילות.

בית המגורים המשוחזר במלואו מכיל תצוגות שמספרות על ביקורו של ל. רון האברד בבתי-כלא בדרום-אפריקה ועל התוכניות שהוא יזם לשיקום פושעים, ההרצאות שהוא העביר לסיינטולוג'יסטים דרום-אפריקאים ועבודתו החלוצית ברודזיה (כיום זימבבואה).

חדר האורחים – ששוחזר במלואו עם רצפות העץ האקזוטיות המקוריות והרהיטים שלו – שימש לפגישות על תוכניות ומערכות צעדים בדרום-אפריקה.

גם עובדי ציבור ונכבדים נפגשים כאן כדי לתכנן תוכניות חינוכיות עבור אזרחי דרום-אפריקה תוך שימוש בטכנולוגיות לשיפור חברתי שפיתח ל. רון האברד.

בדומה לכך, סיינטולוג'יסטים כיום נכנסים לאותו חדר האורחים שבו מר האברד אירח עובדי ציבור ונכבדים. ניתן גם לראות את חדר העבודה שבו הוא חיבר את החוקה למען כל תושבי דרום-אפריקה ואת הטקסטים של Scientology למען האנושות כולה.