ספריו של ל. רון האברד

סדרת ל. רון האברד

הצגת 'סדרת ל. רון האברד', האנציקלופדיה הביוגרפית המלאה: סדרה מונומנטלית ואישית ביותר של 16 כרכים, שמתעדת את חייו יוצאי הדופן ואת סדר הגודל העצום של מסעותיו של ל. רון האברד.

המצגת המרתקת הזו מפרטת את מחקרו, התגליות, המסעות, המכתבים, החיבורים, המוזיקה, השירה, הצילום והמאמרים שלו, מספר עצום של מסמכים אישיים וכתבי-יד בלעדיים שמעולם לא פורסמו עד עתה – והכול באוסף מרשים אחד.

ספרים והרצאות של DIANETICS ו‑SCIENTOLOGY

אין אמירה מאפיינת יותר לחייו של ל. רון האברד מאשר הצהרתו הפשוטה "אני אוהב לעזור לאחרים, ומחשיב זאת להנאתי הגדולה ביותר בחיים לראות אדם משחרר עצמו מן הצללים המקדירים את ימיו".

כעדות לכך, החומרים של Dianetics ו-Scientology מרכיבים את האוסף הגדול ביותר של מידע שאי פעם הורכב על המיינד, הנפש והחיים, שעוּבּד ועבר קודיפיקציה בדקדקנות על-ידי ל. רון האברד במשך חמישים שנות מחקר, חקירה ופיתוח.

ספרי הסיפורת של ל. רון האברד

עם 19 רבי-מכר של הניו-יורק טיימס ויותר מ-250 מיליון עותקים מעבודותיו הנמצאים בתפוצה, ל. רון האברד הוא אחד הסופרים המהוללים ביותר והנקראים ביותר בזמננו. הוא גם היה בין הסופרים הפוריים והפופולאריים ביותר במהלך תור הזהב של הספרות הזולה. ואומנם, בין 1934 ל-1940, כ-140 סיפורים של ל. רון האברד הופיעו על הדפים של מגזינים אגדיים של ספרות זולה – לעתים קרובות עד שלושה סיפורים בגיליון אחד ותחת כחמישה-עשר שמות עט.