אלפי פרסים והכרות מקומיים, מטעם המדינה ובינלאומיים הוגשו למר האברד על עבודתו ההומניטרית, לרבות פריצות הדרך שלו בתחומי הגמילה מסמים, שיקום פושעים וחינוך.

הומניסט
פרסים ותעודות הוקרה

הטכנולוגיות של מר האברד עבור גמילה מסמים וסילוק רעלים, שיקום פושעים, למידה, אוריינות, והמדריך ההגיוני שלו לחיים טובים יותר – 'הדרך אל האושר' – נגעו בקרוב למיליארד אנשים בכ-200 מדינות.

פרס כבוד – כלא ליוקופ

הוענק ל-ל. רון האברד על-ידי האסירים של כלא ליוקופ בדרום-אפריקה לאות הוקרה על הטכנולוגיה שלו לשיקום פושעים: "הבאת תקווה לחייהם של רבים. שינית את בתי הכלא הדרום-אפריקאיים שלנו ממקומות של כאב וצער למקומות של תקווה וחיים".

דוגמה אחת מני רבות היא כלא ליוקופ – מתקן הכליאה באבטחה מרבית שידוע לשמצה באכזריות שלו מחוץ ליוהנסבורג, דרום-אפריקה. בעקבות הקמת קרימינון – תוכנית השיקום שמבוססת על פריצות הדרך של ל. רון האברד בתחום – אלימות באגפים של בתי-הכלא כמעט חוסלה. לאות תודה על ההשפעה המדהימה של הטכנולוגיה של מר האברד, אסירים של כלא ליוקופ הגישו לו את הפרס הבא, וחלק מההקדשה אומר: "הבאת תקווה לחייהם של רבים. שינית את בתי-הכלא הדרום-אפריקאיים שלנו ממקומות של כאב וצער למקומות של תקווה וחיים".

בבית-כלא נוסף, תוצאות מדהימות באותה מידה דחפו את ראש המשרד לביטחון פנים של פנמה להעניק ל-ל. רון האברד הכרה רשמית על "עבודתו ההומניטרית המועילה והטכנולוגיה הרוחנית המעשית שעוזרת לכל אישה בכלא Centro Femenino de Rehabilitacion Cecilia Orillac de Chiari, וגם יוצרת משפחות חדשות".

הכרה רשמית – המועצה לסמים מסוכנים, המשרד של נשיא הפיליפינים

הוענקה למר האברד על-ידי יושב-ראש המועצה לסמים מסוכנים, על "עבודתו ההומניטרית בתחום החינוך על סמים והגמילה מסמים ועל הטכנולוגיות הרלוונטיות שלו שמאומצות ונמצאות בשימוש בפיליפינים ... וכך תורמות באופן בל ישוער למימוש המוצלח של החזון האצילי שלנו של מדינה נקייה מסמים".

וישנה גם הטכנולוגיה של ל. רון האברד לגמילה מסמים וסילוק רעלים, שפועלת עכשיו ברחבי כ-50 מדינות. האפקטיביות וההצלחה של התוכניות האלה דחפו את יושב-ראש המועצה לסמים מסוכנים בפיליפינים להגיש ל-ל. רון האברד מגן שמוקיר אותו רשמית על "עבודתו ההומניטרית בתחום החינוך על סמים והגמילה מסמים ועל הטכנולוגיות הרלוונטיות שלו שמאומצות ונמצאות בשימוש בפיליפינים ... וכך תורמות באופן בל ישוער למימוש המוצלח של החזון האצילי שלנו של מדינה נקייה מסמים".

קסדת כבוד של כבאי ניו-יורק – מחלקת הכבאות של ניו-יורק סיטי

הוענקה ל-ל. רון האברד על-ידי הכבאים של העיר בעקבות הצלחתו של פרוייקט סילוק הרעלים של עובדי ההצלה בניו-יורק, ועליו נחרט: "לאחינו, ל. רון האברד, מהאחים שלך במחלקת הכבאות של ניו-יורק סיטי, אנחנו מעניקים לך לאות כבוד קסדה זו, סמל למוטו שלנו 'להגן על חיים ורכוש', שהמורשת של הטכנולוגיה שלך מגלמת,
2 באוגוסט 2003".

פרס המנהיגות המצטיינת של ו.א.ב. דו בויז – NAACP

הוענק למר האברד על עבודתו ההומניטרית בתחומי החינוך והאוריינות.

משטר הבריאות לסילוק רעלים של מר האברד זוכה להוקרה באותה מידה על תוצאות פלאיות בשיקום הכבאים ואנשי ההצלה של ניו-יורק שסבלו בעקבות ה-11 בספטמבר. במיוחד, הפרוייקט לסילוק רעלים של אנשי ההצלה של ניו-יורק – שהשתמש בטכנולוגיה החדשנית של ל. רון האברד – טיפל בבעיות הגופניות של אלה שנחשפו לרמות חסרות תקדים של אבק רעיל, אדים ועשן בגראונד זירו. בעקבות ההצלחה המוחלטת של הפרוייקט, הכבאים של ניו-יורק סיטי העניקו למר האברד קסדת כבוד של כבאי ניו-יורק, עם ההקדשה הבאה: "לאחינו, ל. רון האברד, מהאחים שלך במחלקת הכבאות של ניו-יורק סיטי, אנחנו מעניקים לך לאות כבוד קסדה זו, סמל למוטו שלנו 'להגן על חיים ורכוש', שהמורשת של הטכנולוגיה שלך מגלמת, 2 באוגוסט 2003".

לגבי הטכנולוגיה החינוכית של ל. רון האברד, לא רק שהיא מיושמת כיום בכ-70 ארצות בשש יבשות, אלא שעם יותר מ-30 מיליון תלמידים שהשתתפו באותן תוכניות, השפעת פריצות הדרך של מר האברד מורגשת ברחבי אומות שלמות.

לפיכך, ל. רון האברד קיבל את פרס המנהיגות המצטיינת של ו.א.ב. דו בויז מהאיגוד הלאומי לקידום אנשים צבעוניים (NAACP), כמו גם הכרה רשמית מהקונגרס לשוויון גזעי (CORE) על טכנולוגיה חדשנית אשר "הביאה תקווה מחודשת לילדים ולמבוגרים ברחבי המדינה באמצעות שיפור ידיעת קרוא וכתוב והבנה".

 

מבחר נוסף של
פרסים ותעודות הוקרה

ובעוד שזה יהיה בלתי אפשרי לפרט את אלפי תעודות ההוקרה שמר האברד קיבל על עבודותיו ההומניטריות – שנמצאות כעת בשימוש על-ידי יותר מ-1,800 גופים ממשלתיים – להלן מבחר מצומצם של תעודות ההוקרה, ההכרזות הרשמיות והפרסים האלה:

כובע משטרת מקסיקלי – מפכ"ל משטרת מקסיקלי: לכבוד התגליות של מר האברד בתחומים של גמילה מסמים ושיקום פושעים, מפכ"ל משטרת מקסיקלי העניק ל-ל. רון האברד את התואר של ראש משטרה של כבוד.

פרס הזהב האזרחי הבינלאומי – הפורום האזרחי של נפאל: הוענק ל-ל. רון האברד על "תרומתו הבולטת לתושבי נפאל בתחומים של חינוך, גמילה מסמים וטכנולוגיית הריפוי הרוחני של Dianetics".

פרס זכויות האדם והשלום – הפדרציה לשלום עולמי: הוגש למר האברד על עבודתו בתור "הומניסט דגול ועושה שלום".

פרס על מפעל חיים – הצופים של אמריקה: הוגש ל-ל. רון האברד "על עבודתו ההומניטרית למען שיפור האנושות".

דגל המלחמה של הבלקפוט – אגודת הבלקפוט: הוענק ל-ל. רון האברד כהכרה בטכניקות מצילות החיים של גמילה מסמים וחינוך.

הכרה רשמית – מרכז גמילה חברתי לילדי טרנסבייקאליה-נדז'דה, רוסיה: הוגש "לאות הערכה ל-ל. רון האברד – הפילוסוף, המדען וההומניסט, שנתן תרומה בל תשוער לשיפור האנושות".

עמית – הקרן הבינלאומית לאוקיאנוגרפיה: הוענק על התרומה של מר האברד לקידום ולהרחבת הידע והגילוי באוקיאנוגרפיה ובמדעים הימיים.

פרס המתנה לאנושות – מחנכים של ולנסיה, ונצואלה: לאות הוקרה למר האברד על טכנולוגיית הלמידה שלו.

תעודת הערכה – משרד החינוך של ונצואלה: הוגש כהכרה בטכנולוגיית ההוראה של מר האברד.

תעודת הוקרה – משרד המשפטים של ונצואלה: לאות הערכה על הפיתוחים של מר האברד בתחום התקשורת, שנמצאים בשימוש בתוכניות של מערכת המשפט של צעירים בוונצואלה.

גביע הכסף – מועצת מחוז מארקה, איטליה: הוענק כהכרה ב-ל. רון האברד כמחנך ופילוסוף.

פרס יום השלום העולמי – העיר סקרמנטו, קליפורניה: כהכרה ב-ל. רון האברד בתור המייסד של Dianetics ו-Scientology עם החזון של עולם ללא מלחמה ופשע.

תעודת ציון לשבח – העיר וושינגטון, די-סי: לאות הוקרה ל-ל. רון האברד על הכלל "הגן על סביבתך ושפר אותה" מתוך 'הדרך אל האושר'.

פרס הפעיל החלוצי למען איכות הסביבה – הקרן לאגודה למען כדור הארץ, ניו-יורק, ניו-יורק: הוגש בהערכה ל-ל. רון האברד, "פעיל חלוצי למען איכות הסביבה" על תרומתו למען מקום טוב יותר לחיות בו.

הכרה – ועדת החינוך, האסיפה המחוקקת של מקסיקו סיטי: כהכרה ב-ל. רון האברד על טכנולוגיית הלמידה שלו.

הכרה מטעם הסנאט – רומא, איטליה: כהכרה בערכים ההומאניים העמוקים של עבודותיו של ל. רון האברד.

הכרה רשמית – מזכיר המדינה בתחום החינוך, גמביה: לאות הוקרה על המתנות של הטכנולוגיה של מר האברד בשם העמים של גמביה.

בולי דואר לאות הנצחה – שירות הדואר, שווייץ: ארבעה בולי דואר הוקדשו ל-ל. רון האברד על-ידי משרד הדואר השוויצרי על עבודותיו ההומניטריות הרבות.

תעודת הכרה – המכון הפוליטכני הלאומי של מקסיקו: לאות הוקרה על פיתוח טכנולוגיה ללמידה על-ידי ל. רון האברד.

אות הוקרה – המחלקה ליחסי חוץ, נפאל: למר האברד כהכרה בפיתוח של פילוסופיה וטכנולוגיה ללמידה.

החלטת בית הנבחרים – דובר בית הנבחרים של פוארטו ריקו: החלטה הוגשה ל-ל. רון האברד על עבודותיו ההומניטריות בתחומים של סילוק רעלים ושיקום פושעים.

ציון לשבח – בית-הנבחרים של הקהילייה של פנסילבניה: הוגש כהכרה במפעל חייו של ל. רון האברד וכלוחם למען החופש. 

דיפלומה אקדמית – האקדמיה העולמית למדע, לאומנויות יפות ולתרבות, סנט פטרסבורג, רוסיה: הוגשה על תרומתו של מר האברד כסופר וכמדען, שעשה תגליות בסיסיות בתחום המיינד האנושי.

הכרה רשמית – המפקח בדימוס של יחידת הבילוש, סקוטלנד יארד: הוגשה ל-ל. רון האברד על המורשת ההומניטרית שלו.

הכרה של טופר ונוצת זנב של עיט – אומת הסמסון קרי: הוענקה ל-ל. רון האברד על-ידי ראש אומת הסמסון קרי. הוגשה בתור אות הכבוד הגבוה ביותר שניתן על-ידי הקרי משום שהעיט עף הכי קרוב לבורא.

פסל החופש – קציני מבחן של דרום-אפריקה: הוקדש ל-ל. רון האברד כהכרה בפיתוחים שלו בתחום שיקום פושעים.

החלטה – הסנאט של פוארטו ריקו: על תרומתו של ל. רון האברד לאנושות, אשר מצהירה שרעיונותיו ההומניטריים והפילוסופיים הם מוטיבציה ודוגמה לדורות העתיד. היא אושרה פה אחד על-ידי 29 חברי הסנאט של פוארטו ריקו ונחתמה על-ידי נשיא הסנאט.

מפתחות לערים

שרבפורט, לואיזיאנה
קנזס סיטי, מיזורי
מיאמי ביץ', פלורידה
אמרילו, טקסס
קונקורד, קליפורניה
דורהם, צפון קרוליינה
מדינת הידלגו, מקסיקו
לאפאייט, לואיזיאנה
באטון רוז', לואיזיאנה
ניו-אורלינס, לואיזיאנה
מזטלן, סינלואה, מקסיקו
קטמנדו, נפאל

אזרח כבוד
גלבסטון, טקסס
סנטה פה, ניו-מקסיקו
גרטנה, לואיזיאנה
ניו-אורלינס, לואיזיאנה
ריברסייד, קליפורניה
פניקס, אריזונה
קטצ'יקן, אלסקה

רחוב/דרך ל. רון האברד

ויצ'יטה, קנזס
אליזבת, ניו-ג'רזי

לוס-אנג'לס, קליפורניה

יום ל. רון האברד
סולט לייק סיטי, יוטה
רינו, נבדה
פרובידנס, רוד איילנד
מסקוויט, טקסס
ברמינגהם, אלבמה
אוקלנד, קליפורניה
לואיוויל, קנטאקי
הלנה, מונטנה
ליטל רוק, ארקנסו
אטלנטה, ג'ורג'יה
ויצ'יטה, קנזס
ג'קסונוויל, פלורידה
שיקאגו, אילינוי
קולומבוס, אוהיו
אינדיאנפוליס, אינדיאנה
קובינגטון, קנטאקי
בולטימור, מרילנד
גרנד פריירי, טקסס
אוסטין, טקסס
קומפטון, קליפורניה
דה מוין, איווה
דטרויט, מישיגן
ניו-אורלינס, לואיזיאנה
מיניאפוליס, מינסוטה
טופיקה, קנזס
יונקרס, ניו-יורק
מובייל, אלבמה
סידר רפידז, איווה
קליבלנד, אוהיו
ברידג'פורט, קונטיקט
ראלי, צפון קרוליינה
רדינג, פנסילבניה
רונוקי, וירג'יניה
טולסה, אוקלהומה
ויליאמסבורג, וירג'יניה
טוסון, אריזונה
קמדן, ניו-ג'רזי
הארטפורד, קונטיקט
אלבוקרקי, ניו-מקסיקו
שנקטדי, ניו-יורק
הנטינגטון ביץ', קליפורניה
פורט מאיירז, פלורידה
סן-חוזה, קליפורניה
קרסון סיטי, נבדה
קיצ'נר, אונטריו, קנדה
ממפיס, טנסי
באטל קריק, מישיגן
ניופורט ניוז, וירג'יניה
ניו אלבני, אינדיאנה
גיינסוויל, פלורידה
אומהה, נברסקה
לאפאייט, לואיזיאנה
הריסבורג, פנסילבניה
פורט אנג'לס, וושינגטון
ווסט הייבן, קונטיקט
פורטסמות', ניו-המפשייר
יוסטון, טקסס
אורלנדו, פלורידה
וילמינגטון, דלאוור
ברונסוויק, ג'ורג'יה
קרנסטון, רוד איילנד
מירטל ביץ', דרום קרוליינה
ג'קסון, מיסיסיפי
סירקיוז, ניו-יורק
סקרנטון, פנסילבניה
ריצ'מונד, וירג'יניה
ניוארק, ניו-יורק
פרזנו, קליפורניה

חודש ל. רון האברד
מדינת אוהיו
קנזס סיטי, קנזס
דודג' סיטי, קנזס
איסט סנט לואיס, אילינוי
טוסקג'י, אלבמה
אופה-לוקה, פלורידה
ריברסייד, קליפורניה