כמה מאלפי הכרות רשמיות ותעודות הוקרה שהוענקו ל-ל. רון האברד לאות הוקרה על תרומותיו כסופר, הומניסט והמייסד של Dianetics ו-Scientology.

מייסד
פרסים ומכתבי הוקרה

בסיכומו של דבר, עבודותיו של ל. רון האברד על Dianetics ו-Scientology מכילות את האמירה המאורגנת הגדולה ביותר על המיינד האנושי ועל נפש האדם – יותר מ-10,000 כתבים ו-3,000 הרצאות מוקלטות. שם נמצאות תשובות לתעלומות העמוקות ביותר של החיים: חידת הקיום, חידת המוות, מימוש מצבים שאפילו לא תוארו בספרות מוקדמת יותר. מעבודות אלה מגיעות גם הטכנולוגיות של Scientology לגידול ילדים, תיקון משפחות, חינוך, ארגון והקלה בעתות מחלה וסבל.

יום ל. רון האברד – משרד המושל, האי גואם

הוענק למר האברד על חקר "יותר מעשרים תרבויות לרבות תרבות שבט הצ'אמורו [הילידי] כדי להגיע לעיקרון הדינמי של הקיום: 'לשרוד'. במהלך שנים של מחקר וכתיבה הוא עזר למיליוני אנשים למצוא אושר בעצמם ודרך עזרה לאחרים".

לגבי ההשפעה שיש לאותן תשובות וטכנולוגיות על חיי היומיום של אנשים, משפחות וקהילות ברחבי העולם, ישנו מכתב ההוקרה המרשים שניתן למר האברד מהמושל של האי גואם. העובדה שחלק מהמחקר המוקדם ביותר של ל. רון האברד על טבעו של המיינד האנושי התקיים בגואם לא נשכחה, כי כפי שהמושל דאז מייקל ו' קרוז אומר, "מר האברד חקר יותר מעשרים תרבויות לרבות תרבות שבט הצ'אמורו [הילידי של גואם] כדי להגיע לעיקרון הדינמי של הקיום: 'לשרוד'. במהלך שנים של מחקר וכתיבה הוא עזר למיליוני אנשים למצוא אושר בעצמם ודרך עזרה לאחרים".

ובעוד שעבודתו בת עשרות השנים של ל. רון האברד בפיתוח ובקודיפיקציה של Dianetics ו-Scientology מורכבת מאלפי כתבים והרצאות, עבודתו הגדולה הראשונה על הנושא – 'Dianetics: המדע המודרני של בריאות הנפש' – ממשיכה לזכות בשבחים אפילו עשרות שנים אחרי שפורסמה לראשונה.

פרס המאה – המגזין Publishers Weekly

הוענק ל-ל. רון האברד, "הסופר של ספר העזרה העצמית רב-המכר מספר אחת של כל הזמנים" ו-"להנצחת הופעתו של 'Dianetics: המדע המודרני של בריאות הנפש' ברשימת רבי-המכר של ה-Publishers Weekly במשך 100 שבועות".

כעדות לפופולאריות הזו ישנו 'פרס המאה' של ה-Publishers Weekly, שהוענק ל-ל. רון האברד בתור: "הסופר של ספר העזרה העצמית רב-המכר מספר אחת של כל הזמנים. להנצחת הופעתו של 'Dianetics: המדע המודרני של בריאות הנפש' ברשימת רבי-המכר של ה-Publishers Weekly במשך 100 שבועות".

ונוס דה אורו – הפסטיבל הלאומי לאומנויות, קראקס, ונצואלה

הוגש למר האברד על "הטכנולוגיה שלו לשיפור האדם והיכולות היצירתיות של בני אדם".

כאשר לוקחים בחשבון את השפעת עבודתו הפילוסופית על תחום האומנויות, זה רק הולם שפסטיבל לאומי לאומנויות בקראקס, ונצואלה, הגיש ל-ל. רון האברד את הפרס היוקרתי 'ונוס דה אורו', על "הטכנולוגיה שלו לשיפור האדם והיכולות היצירתיות של בני אדם".

הכתבים והפילוסופיה של מר האברד מגיעים גם עמוק למוקד נוסף של אמריקה הלטינית, כשאיגוד העיתונאים הלאומי של מקסיקו העניק ל-ל. רון האברד את פרס ה-'סול דה אורו' בתור "הכרה בכישרון ובמצוינות אומנותית", והכריז על Dianetics בתור "מדע הנפש של העתיד".

עם זאת כאשר מדברים על ההיקף הבינלאומי של עבודתו של מר האברד, ישנו גם כל מה שהוא עשה כדי להביא תשובות אמיתיות לתרבויות ברחבי אירופה ומרכז אסיה.

פסל כבוד – הספרייה הלאומית של רפובליקת קירגיסטן

הוגש כהכרה בעבודתו של ל. רון האברד כפילוסוף וכסופר, וגם בטכנולוגיה שלו שמיושמת עכשיו בהצלחה על-ידי האומנים והאזרחים של המדינה למען שיפור תרבותם.

במיוחד, פירוק הגוש הסובייטי איפשר את הפצת עבודותיו של מר האברד מסנט פטרסבורג ועד להימאלאיה. בין אותן קהילות שעכשיו מפיקות תועלת מ-Dianetics ו-Scientology נמצאת רפובליקת קירגיסטן, שבה הספרייה הלאומית הגישה ל-ל. רון האברד פסל כהכרה בהישגיו כפילוסוף וכסופר, וגם בטכנולוגיה שלו שמיושמת עכשיו בהצלחה על-ידי האומנים והאזרחים במדינה למען שיפור תרבותם. גם שגרירות בלארוס העניקה הכרה רשמית ל-ל. רון האברד, לאות הוקרה על המורשת הרוחנית שלו ועל חייו כ-"מודל ייחודי של אנושיות ושלמות אינטלקטואלית".

פסל כבוד – מחוז ברשה, איטליה

הוענק למר האברד לאות הוקרה על עבודתו ותגליותיו כפילוסוף.

כשארגונים של Dianetics ו-Scientology ממוקמים עכשיו בכל רחבי איטליה, מחוז ברשה העניק גם הוא למר האברד פסל של כבוד, על עבודתו ותגליותיו כפילוסוף.


מבחר נוסף של
פרסים ותעודות הוקרה

למרות שההיקף העצום של השבחים והפרסים שהוגשו ל-ל. רון האברד על עבודתו הפילוסופית עולה בהרבה על מה שניתן להציג כאן, להלן רשימה מקוצרת של ההכרות, תעודות ההוקרה והפרסים שהוא קיבל בתור המייסד של Dianetics ו-Scientology:

Prajnaparamita Sutra ("יהלום סוטרה") – משרד המשפטים של טייוואן: הוגש בהערצה למר האברד, על-ידי נציג ממשרד המשפטים.

פסל בודהה מפורצלן – מאסטר שינטו הנכבד סוואדה: עם החריטה "ל-ל. רון האברד, האיש שייסד את החוכמה הגדולה ביותר שיש לכל המין האנושי. הגלגול של הקדוש הבודהיסטי, מאטייה".

מגילה יפנית של זן בודהיזם – קנזן טאקדה הנכבד: לאות הוקרה למר האברד כפילוסוף דגול ששאיפתו היתה להוציא את בני האדם לחופשי.

מקטרת שלום – שמורת הבלקפוט בפיאגן: הוגשה עבור Dianetics וטכנולוגיית הלמידה כסמל לאחריות גדולה.

פרס הנפש החופשייה – גנרל הרנן דלגאדוס, קראקס, ונצואלה: "כהכרה בטכנולוגיה של ל. רון האברד שעזרה למין האנושי ונתנה לחברה שלנו תרבות חדשה".

פארק ל. רון האברד: הפארק הזה, שאושר על-ידי מועצת העיר אליזבת, נמצא במרחק רחובות ספורים מדרך אברדין, המקום שבו היה המוסד לחקר Dianetics המקורי באליזבת, ניו-ג'רזי.

 

חודש Dianetics
קומפטון, קליפורניה
פיירבנקס, אלסקה
טוסון, אריזונה
צ'סאפיק, וירג'יניה
ניאגרה פולס, ניו-יורק
פורטסמות', וירג'יניה
ראלי, צפון קרוליינה
וושינגטון, די-סי
אליזבת, ניו-ג'רזי
הרלינגן, טקסס
לוס-אנג'לס, קליפורניה
ניו-יורק, ניו-יורק
בילוקסי, מיסיסיפי
יוסטון, טקסס
הנדרסון, נבדה
טולדו, אוהיו
הארטפורד, קונטיקט
ניו-אורלינס, לואיזיאנה
לאס-וגאס, נבדה
ליטל רוק, ארקנסו
מובייל, אלבמה
סוואנה, ג'ורג'יה
באטון רוז', לואיזיאנה
קולורדו ספרינגס, קולורדו
הורון, דקוטה הדרומית
איסט גראנד ראפידס, מישיגן
קנזס סיטי, מיזורי
סירקיוז, ניו-יורק
קרסטון, רוד איילנד
קולומבוס, אוהיו
בוסטון, מסצ'וסטס
אירי, פנסילבניה
קובינגטון, קנטקי
סנט לואיס, מיזורי
סן-חוזה, קליפורניה
הלנה, מונטנה
מונטגומרי, אלבמה
אל פסו, טקסס
אטלנטה, ג'ורג'יה
נאשוויל, טנסי
טופיקה, קנזס

יום Dianetics
מדינת אלבמה
מדינת קרוליינה הדרומית
גואם
לרדו, טקסס
ניו-אורלינס, לואיזיאנה
פרובידנס, רוד איילנד
פרזנו, קליפורניה
ווארן, אוהיו
אינדיאנפוליס, אינדיאנה
לואיוויל, קנטקי
ניופורט ניוז, וירג'יניה
ווילקס-בר, פנסילבניה
רינו, נבדה
פליינפילד, ניו-ג'רזי
אונטריו, קליפורניה
אופא-לוקא, פלורידה