"אם אתה עובר הרפתקאות בחיים, יש לך סיכוי טוב להצליח כסופר. הרפתקאות לא חייבות לערב מסעות בכל העולם, וגם לא מעשים גדולים. הרפתקה היא כמו אומנות. עליך לחיות אותה כדי להפוך אותה לאמיתית."
– ל. רון האברד

ספרי הסיפורת
של ל. רון האברד

עם 19 רבי-מכר של הניו-יורק טיימס ויותר מ-250 מיליון עותקים מעבודותיו הנמצאים בתפוצה, ל. רון האברד הוא אחד הסופרים המהוללים ביותר והנקראים ביותר בזמננו. הוא גם היה בין הסופרים הפוריים והפופולאריים ביותר במהלך תור הזהב של הספרות הזולה. ואומנם, בין 1934 ל-1940, כ-140 סיפורים של ל. רון האברד הופיעו על הדפים של מגזינים אגדיים של ספרות זולה – לעתים קרובות עד שלושה סיפורים בגיליון אחד ותחת כחמישה-עשר שמות עט.

כדי לעמוד בביקוש הזה, הוא הפיק באופן סדיר בין שבעים וחמישה אלף למאה אלף מילים בחודש, עם שיעור קבלה של 90 אחוז מהמוציאים לאור – הטיוטה הראשונה, ההגשה הראשונה. כתוצאה מכך, רק לעתים רחוקות עבר חודש שבו השם ל. רון האברד לא התנוסס על כריכתו של מגזין מוביל בתחום הספרות הזולה. 

העובדה שסיפוריו התבססו באופן ייחודי על התנסויות אמיתיות מהחיים, לרבות מסעותיו הנדירים נכון לאותה תקופה לאסיה ולדרום האוקיאנוס השקט, גם היא חלק מהאגדה שהיא ל. רון האברד. וכמילה נוספת על המהות מאחורי האגדה: בין סיפורי סיפורת על הרפתקאות בים לבין מסעות מחקר לארצות רחוקות, ל. רון האברד עמד בראש שתי משלחות לאיים הקאריביים ומשלחת נוספת שחצתה את האלסקה פאנהנדל. בהתאם לכך, הוא התקבל למועדון המסיירים המהולל לפני גיל שלושים וזכה ברישיון נדיר של רב חובל מדופלם (Master Mariner).

עם ההוצאה לאור של 'Dianetics: המדע המודרני של בריאות הנפש' ב-1950, המחקר היותר רציני שלו הרחיק אותו מהקריירה הספרותית שלו למשך שלושים השנים הבאות. אבל ב-1980, כדי לחגוג את יום השנה ה-50 שלו ככותב רומנים ומספר סיפורים, ל. רון האברד חזר לתחום עם סיפור המדע הבדיוני האפי שלו שהתפרסם בכל העולם, 'שדה קרב ארץ: סאגה של שנת 3000'. הספר הפך מיד לרב-מכר וזכה בשפע של פרסים בינלאומיים.

אבל מה שנחשב בדרך כלל לגולת הכותרת ביצירתו של ל. רון האברד הוא הסדרה 'משימה ארץ' בת עשרת הכרכים. הסדרה, שהפכה מיד גם לרב-מכר בינלאומי, עדיין נחשבת לציון דרך בהיסטוריה של ההוצאה לאור. בנוסף, כאשר דור שלישי של קוראים מגלה עכשיו את הסיפורים של ל. רון האברד, הוא הבטיח לנצח את מקומו בתולדות הספרות העממית.

גלה עוד ב-'סיפורים של ל. רון האברד מתור הזהב'.