אתרים היסטוריים
של ל. רון האברד

במהלך המסלול הגדול יותר של מפעל חייו כסופר, הומניסט והמייסד של Dianetics ו-Scientology, המסעות של ל. רון האברד הביאו אותו למקומות שונים ברחבי העולם.

בעת מיפוי המסלול שלו עיר אחרי עיר ויבשת אחרי יבשת, ציוני דרך מסוימים בעלי חשיבות – מקומות שבהם הוא עשה תגליות מהפכניות – שוחזרו במלואם למצבם המקורי כאשר מר האברד חי ועבד שם.

אחוזת סיינט-היל – איסט גרינסטד, סאסקס, אנגליה 

אחוזת סיינט-היל, שידועה בעולם כביתו של ל. רון האברד, המייסד של Dianetics ו-Scientology, נמנית גם עם האחוזות החשובות ביותר מבחינה היסטורית בסאסקס. התיעוד הראשון של סיינט-היל מופיע ב-1567, כאשר סטפן בורד מצ'אקפילד השאיר בצוואתו קוטג׳ אחד ו-48 דונמים של אדמת מרעה שהוחזקו על-ידי ״תומאס ניקולס מאחוזת סיינט-היל״.

הבית ברכס לינקספילד – יוהנסבורג, דרום-אפריקה 

בסוף שנת 1960, ל. רון האברד נסע מביתו באחוזת סיינט-היל לשהות ממושכת ביוהנסבורג, דרום-אפריקה. בין שאר ציוני הדרך משהותו בדרום-אפריקה: הוא חיבר חוקה של "אדם אחד, קול אחד" למען דרום-אפריקה הכבולה בשלשלאות האפרטהייד.

בית פיצרוי – לונדון, אנגליה 

בסוף 1956, רחוב פיצרוי 37/35 נרכש על-ידי 'איגוד הסיינטולוג'יסטים הבינלאומי של האברד' ושימש כמשרדו של ל. רון האברד בלונדון וכמטה לארגוני Scientology באותה תקופה.

הכנסייה המייסדת המקורית של SCIENTOLOGY – וושינגטון, די-סי 

בתוך חמש שנים בלבד, Scientology גדלה ממוסד אחד לארגון בינלאומי. בעקבות הצורך החיוני בקווי תקשורת ברחבי העולם כדי לתאם בין ארגונים וקבוצות בחמש יבשות, ל. רון האברד העביר את הפעילויות המרכזיות של Scientology מפניקס לוושינגטון די-סי.

בית קאמלבק – פניקס, אריזונה

עם הבידוד והזיהוי של נפש האדם ב-1952, ל. רון האברד ייסד את דת ה-Scientology. הארגון הרשמי הראשון היה 'איגוד הסיינטולוג'יסטים של האברד' בפניקס, אריזונה.

הבית של ל. רון האברד – ביי-הד, ניו-ג'רזי

אתר המורשת של ל. רון האברד ומקום הולדת Dianetics: כפי שהוא היה בחורף של 1950, כך הוא היום.