בית רכס לינקספילד
יוהנסבורג, דרום-אפריקה

חדר האורחים – ששוחזר במלואו עם רצפות העץ האקזוטיות המקוריות והרהיטים שלו – שימש לפגישות על תוכניות ומערכות צעדים בדרום-אפריקה.
חדר העבודה של מר האברד, לרבות ספרי העיון, שטיח הזברה, חפצי הערך האפריקאיים, ומסרטת קולנוע שבה הוא השתמש בדרום-אפריקה.
בסוף שנת 1960 ל. רון האברד עזב את ביתו באחוזת סיינט-היל ועבר לגור כמה חודשים ביוהנסבורג, דרום-אפריקה. בין ציוני הדרך הבולטים מהשהות שלו בדרום אפריקה מופיעה כתיבת חוקה של "אדם אחד, קול אחד" לדרום-אפריקה הכבולה בשלשלאות האפרטהייד. הוא גם ניסח מגילת זכויות וחוקי עונשין למען שיוויון וצדק.

גם אבני הדרך של סיינטולוגיה יצאו ממקום מגוריו ביוהנסבורג שנמצא על רכס לינקספילד. הוא פיתח נתיבי מבוא לתוך ארגוני סיינטולוגיה וייסד סוגים חדשים של ארגונים – מרכזים ויחידות עירוניות – כדי לשכן קבוצות סיינטולוגיה מתחילות.

ביתו המשוחזר במלואו מכיל כיום תצוגות שמספרות על ביקורו של מר האברד בבתי-כלא בדרום-אפריקה ועל התוכניות שהוא יזם לשיקום הפושעים, על ההרצאות שהעביר לסיינטולוגים דרום-אפריקאים, ועל העבודה החלוצית שלו ברודזיה (כיום זימבבואה).

כמו כן, פקידי ממשל ונכבדים נפגשים כאן כדי לעבוד על תוכניות חינוכיות עבור אזרחי דרום-אפריקה תוך שימוש בטכנולוגיות לשיפור חברתי שפותחו על-ידי ל. רון האברד.

סיינטולוגים כיום צועדים לתוך אותו הסלון שבו מר האברד אירח פקידי ממשל ונכבדים. ניתן גם לראות את חדר העבודה עם שולחן הכתיבה שעליו הוא כתב את החוקה למען כל תושבי דרום-אפריקה ואת הכתבים של סיינטולוגיה למען האנושות כולה.