ל. רון האברד | פרופיל ביוגרפי

ספרים והרצאות של
דיאנטיקה וסיינטולוגיה

אין אמירה מאפיינת יותר לחייו של ל. רון האברד מאשר הצהרתו הפשוטה "אני אוהב לעזור לאחרים, ומחשיב זאת להנאתי הגדולה ביותר בחיים לראות אדם משחרר עצמו מן הצללים המקדירים את חייו". 

בתור עדות למילים אלה, החומרים של דיאנטיקה וסיינטולוגיה מרכיבים את האוסף הגדול ביותר של מידע שאי פעם הורכב על המיינד, על הרוח ועל החיים, שעובד ואורגן בדקדקנות על-ידי ל. רון האברד במשך חמישים שנות מחקר, חקירה ופיתוח. התוצאות של עבודה זו כלולות במאות ספרים ובמעל 3,000 הרצאות מוקלטות. 

הספרים וההרצאות האלה יוצרים את היסוד שעליו בנוי הגשר לחופש של סיינטולוגיה. במקרים רבים, מר האברד נתן סדרת הרצאות מיד בעקבות הפרסום של ספר חדש, כדי לספק הסבר נוסף ותובנה על אבני דרך אלה. 

בעוד שספריו של ל. רון האברד מכילים את סיכומי פריצות הדרך והמסקנות כפי שהופיעו במסלול המחקר שהתפתח, ההרצאות שלו מספקות את הפירוט של תיעוד המחקר היומיומי ומסבירות את המחשבות, המסקנות, המבחנים וההדגמות שמופיעים לאורך הנתיב הזה. מהבחינה הזאת, הן התיעוד המלא של מסלול המחקר הכולל, ומספקות לא רק את פריצות הדרך החשובות ביותר בדיאנטיקה וסיינטולוגיה, אלא גם למה ואיך רון הגיע אליהן.

אך עם זאת, העדות הגדולה ביותר לפועלו של ל. רון האברד היא הנסים שנובעים מהטכנולוגיה שלו, ומיליוני החברים שמקדמים את הטכנולוגיה הזו לעבר הנצח. שניהם הולכים וגדלים עם כל יום שחולף.

גלה עוד על הספרים וההרצאות של דיאנטיקה וסיינטולוגיה מאת ל. רון האברד בהוצאות לאור Bridge Publications ו-New Era Publications.