בית קאמלבק
פניקס, אריזונה

איזור המגורים וחדר האוכל בביתו של ל. רון האברד בפניקס, ששוחזר עם כל הרהיטים, האריגים ועבודת האומנות כפי שהם היו כשהוא חי כאן וערך את מחקרו על נפש האדם.
עם הבידוד והזיהוי של נפש האדם ב-1952, ל. רון האברד ייסד את דת הסיינטולוגיה. הארגון הרשמי הראשון היה איגוד הסיינטולוגים של האברד בפניקס, אריזונה.

שם ל. רון האברד כתב את הספרים הבסיסיים של סיינטולוגיה בחדר-העבודה שבביתו שבפניקס, לרגלי הר קאמלבק המפורסם. הוא ניהל דיונים לא פורמאליים עם תלמידים שהשתתפו בשבעה קורסים מתקדמים שונים של סיינטולוגיה ובשלושה כנסים שהועברו בסביבה.

התצוגות בבית קאמלבק המשוחזר כעת במלואו כוללות פרטים על איך ל. רון האברד גילה את הישות הרוחנית כנפרדת מהגוף ומהמיינד; העיצוב שהוא עשה לצלב הסיינטולוגיה הראשון ולסיכות הדש הראשונות; ציוד ההקלטה שנועד לשמר כמעט 600 הרצאות מאביב 1952 עד אביב 1955, והמצלמה שבה הוא השתמש כדי לתעד את הצמיחה של הדת החדשה היחידה של המאה ה-20.

היום סיינטולוגים המבקרים בבית קאמלבק של מר האברד לומדים על הרפתקאותיו ועל האתגרים בגילוי ובזיהוי של נפש האדם ובייסוד דת הסיינטולוגיה. כאן סיינטולוגים עוקבים אחר נתיב המחקר של ל. רון האברד, שהוביל לגילוי נפש האדם.