רחוב פיצרוי
לונדון, אנגליה

ב-1956, הבית ברחוב פיצרוי שהיה פעם מקום מגוריו של ג'ורג' ברנרד שואו הפך להיות בסיס מבצעים וביתו של משרד לונדון של התאחדות הסיינטולוגים של האברד הבינלאומי.
שכונת פיצרוביה המפורסמת שמקיפה את כיכר פיצרוי בלונדון קיימת עוד מהמאה ה- 18 וידועה בזכות הסופרים שחיו ויצרו בה. החל מה.ג'. וולס וג'ורג' אורוול ועד לצ'רלס דיקנס ווירג'יניה וולף, הדיירים בה יוצרים רשימה של כל המי ומי בספרות הבריטית. המחזאי האירי ג'ורג' ברנרד שו הוא רק אישיות נכבדת אחת מני רבות שגרה בכיכר פיצרוי. מה שעוד ייחודי לו זו העובדה שבשנים 1881-82 הוא גר בקומה הראשונה של רחוב פיצרוי 37, כתובת אגדית בהיסטוריה של סיינטולוגיה.

בסוף 1956, רחוב פיצרוי 37/35 נרכש על-ידי 'איגוד הסיינטולוגים הבין-לאומי של האברד' ושימש כמשרדו של ל. רון האברד בלונדון וכמטה לארגוני סיינטולוגיה באותה תקופה. המבנה בעל חמש הקומות כלל משרד תקשורות של האברד עבור כל מדינות חבר העמים הבריטי, בנוסף לחדרי קורסים של סיינטולוגיה ולמשרדים אדמיניסטרטיביים עבור הארגונים של לונדון ובריטניה.

משרד התקשורות המקורי של האברד, שממוקם בקומה הראשונה, נועד לקדם את דת הסיינטולוגיה בעודו שומר שהנתונים והמידע של סיינטולוגיה יישארו "ברורים ונקיים". מהמשרד הזה ל. רון האברד מסר וקיבל תקשורות מרחבי העולם עבור הדת המתפתחת, וממנו פורסמו המאמרים והעלונים שלו.

הבניין המשופץ והמשוחזר במלואו בפיצרוי מציג כיום תצוגות היסטוריות על צמיחתה של סיינטולוגיה ברחבי בריטניה ועל אבני הדרך שהושגו על-ידי ל. רון האברד בזמן שחי ועבד בלונדון.

סיינטולוגים מבקרים בבניין זה, שמהווה ציון דרך, כדי ללמוד עוד על אבני הדרך האלה במחקרו של ל. רון האברד. הוא גם משמש כמקום מפגש לישיבות עבור פקידי ממשל מקומיים וארציים, כדי להציג בפניהם את דת הסיינטולוגיה ואת התגליות וההתפתחויות ההומניטריות לשיפור חברתי של מר האברד בתחומים של גמילה מסמים, שיקום פושעים וחינוך.