ל. רון האברד
אתרי המורשת

במהלך המסלול החשוב של עבודת חייו בתור סופר, הומניטר והמייסד של דיאטינקה וסיינטולוגיה, המסעות של ל. רון האברד הביאו אותו למקומות שונים ברחבי העולם.

במהלך מיפוי המסלול שלו עיר אחרי עיר, יבשת אחרי יבשת, אתרים מסוימים בעלי חשיבות – מקומות שבהם הוא הגיע לגילויים שהיו פריצות דרך – שוחזרו במלואם כדי להיראות כמו שהם נראו כאשר מר האברד חי ועבד שם.

בית קאמלבק פניקס, אריזונה

עם הבידוד והזיהוי של נפש האדם ב-1952, ל. רון האברד ייסד את דת הסיינטולוגיה. הארגון הרשמי הראשון היה איגוד הסיינטולוגים של האברד בפניקס, אריזונה.

 

קרא עוד


 

הכנסייה המייסדת הראשונה של סיינטולוגיה בוושינגטון די-סי 

בתוך חמש שנים בלבד, סיינטולוגיה התרחבה ממוסד אחד לארגון בינלאומי. בעקבות הצורך החיוני לקווי תקשורת ברחבי העולם כדי לתאם בין ארגונים וקבוצות בחמש יבשות, ל. רון האברד העביר את הפעילויות המרכזיות של סיינטולוגיה מפניקס לוושינגטון די-סי.

 

קרא עוד


 

בית פיצרוי - לונדון, אנגליה 

בסוף 1956, רחוב פיצרוי 37/35 נרכש על-ידי 'איגוד הסיינטולוגים הבין-לאומי של האברד' ושימש כמשרדו של ל. רון האברד בלונדון וכמטה לארגוני סיינטולוגיה באותה תקופה.


קרא עוד


 

בית רכס לינקספיל – יוהנסבורג, דרום-אפריקה 

בסוף שנת 1960 ל. רון האברד עזב את ביתו באחוזת סיינט-היל ועבר לגור כמה חודשים ביוהנסבורג, דרום-אפריקה. בין ציוני הדרך הבולטים מהשהות שלו בדרום אפריקה מופיעה כתיבת חוקה של "אדם אחד, קול אחד" לדרום-אפריקה הכבולה בשלשלאות האפרטהייד.

 

קרא עוד