ל. רון האברד
מבוא

ל. רון האברד העיר פעם שיש רק שני מבחנים שיעידו על כך שמישהו חי היטב והם: האם הוא עשה את שהתכוון לעשות? והאם אנשים שמחו שהוא חי? כעדות באשר לשאלה הראשונה עומד המאגר המלא של עבודת חייו, הכולל יותר מ-12,000 עבודות כתובות ומ-3,000 הרצאות מוקלטות של דיאנטיקה וסיינטולוגיה. כעדות לשאלה השנייה עומדים מאות מיליוני האנשים אשר חייהם השתפרו בצורה משמעותית מכיוון שהוא חי. אלו 28 מיליון הילדים היכולים לקרוא עכשיו בשל תגליותיו של ל. רון האברד בתחום החינוך; אלו מיליוני הגברים והנשים אשר חייהם נקיים מהתמכרות לסמים בשל פריצות הדרך של ל. רון האברד בגמילה מסמים; אלו 100 מיליון האנשים שהתקנון המוסרי החילוני נגע לליבם; ואלו גם המיליונים הרבים אשר רואים בעבודתו את אבן הפינה של חייהם הרוחניים.

המשך לקרוא

 

מייסד

ל. רון האברד כתב "העיקרון הראשון בפילוסופיה שלי הוא שהחוכמה מיועדת לכל מי שרוצה להשיג אותה. היא עומדת לשירותו של האדם הפשוט ושל המלך כאחד, ולעולם אין להתייחס אליה ביראה”. לדברים אלה הוא הוסיף את העובדה שפילוסופיה צריכה להיות יישומית, כי "ידע שנעול בספרים מעלי עובש אינו מועיל לאף אחד ולכן אין לו כל ערך, אלא אם כן ניתן להשתמש בו". ולסיכום, הוא הצהיר שידע פילוסופי הוא בעל ערך רק אם הוא אמיתי ומעשי, ובמילים אלה הוא הציב את הפרמטרים לדיאנטיקה וסיינטולוגיה.

איך ל. רון האברד הגיע למצב שהוא ייסד את הנושאים האלה זה סיפור מדהים ...

למד עוד

 

סופר

מר האברד אמר פעם "מה שבדרך כלל מפספסים זאת העובדה שהכתיבה שלי מימנה את המחקר". ולמרות שהוא ידוע יותר בזכות הדברים שבסופו של דבר נבעו מהמחקר, הרומנים והסיפורים שלו לא ישכחו לעולם. אחרי שהוא פירסם 15 מיליון מילים בין 1929 ל-1941, השם ל. רון האברד הפך למילה נרדפת לספרות פופולארית במהלך שנות ה-30.

למד עוד

 

הומניטר

למרות כל הפלאים הטכנולוגיים של המאה הזאת – בתחום הרפואה, התחבורה, האנרגיה האטומית והתקשורת האלקטרונית – אנחנו חיים בחברה מלאה בבעיות. בעקבות ההתקפה המשולשת של שימוש בסמים, פשיעה והתדרדרות ערכי המוסר, חלקים רבים מהעולם הזה אכן הפכו לשממה ...

למד עוד

 

ל. רון האברד
אתרי מורשת

במהלך המסלול החשוב של עבודת חייו בתור סופר, הומניטר והמייסד של דיאטינקה וסיינטולוגיה, המסעות של ל. רון האברד הביאו אותו למקומות שונים ברחבי העולם.

במהלך מיפוי המסלול שלו עיר אחרי עיר, יבשת אחרי יבשת, אתרים מסוימים בעלי חשיבות – מקומות שבהם הוא הגיע לגילויים שהיו פריצות דרך – שוחזרו במלואם כדי להיראות כמו שהם נראו כאשר מר האברד חי ועבד שם.

למד עוד

 

 

 

"כל מטרה שלא כוללת אושר והתנסות לא יכולה להיות מטרה ששווה להשקיע בה מחשבה. כשאדם לא מסוגל יותר להעלות בעיני רוחו אושר כחלק מעתידו, האדם הזה הוא מת".

לקוח מתוך
'דיאנטיקה 55!' מאת ל. רון האברד

—ל. רון האברד

ציטוטים מאת ל. רון האברד

Syndicate content